Mūsu zemnieku saimniecības dzimšanas gads ir 1995. Savu darbību sākām ar augļu dārza izveidošanu. Mums ir vairāk kā 6 ha bumbieru, ābeļu, ķiršu un hektārs krūmmelleņu. Ogas netirgojam lielveikalos, mums ir plašs klientu loks, jo mēs gadu no gada nodrošinām saviem pircējiem augstas kvalitātes ogas – vienmēr atdzesētas un kraukšķīgas. Ogas netiek apstrādātas ne ar kādiem pesticīdiem jeb nogatavināšanas stimulatoriem. Mūsu klienti zin, ka Talsu mellenes droši var dot bērniem- nekādas alerģijas nebūs!

2015.gadā ar Eiropas Savienības līdzfinansējuma palīdzību, uzcēlām ogu un augļu pārstrādes ražotni. Sadarbībā ar LLU Pārtikas un tehnoloģijas fakultātes zinātniekiem ir  izstrādāta ābolu čipsu ražošanas tehnoloģija. Mums pūra lādē ir vairāk kā 10 receptes- sākot no ierastajām garšām līdz sāļajām un asajām. Ko pircēji vēlēsies, to mēs varam piedāvāt.
Čipsus ražojam kopš 2015.gada novembra.

We started our farm in 1995 when we planted fruit trees. We have more than 6ha of pear-trees, apple-trees and cherry-trees and 1ha of blueberries. We do not sell our berries in supermarket chains because we have our own clientele, who are waiting for our high quality, crunchy, cooled down blueberries from year to year. We do not use pesticides or other artificial chemicals therefore our clients know that our blueberries are safe – no allergies guaranteed!

We built our factory in 2015 with co-financing of EU funds. In a cooperation with Latvia University of Agriculture scientists and created a technology for producing apple chips. We have more than 10 recipes starting from common flavors to salty and chilly ones.